Steam Gift Card 500 TL Steam Key TURKEY

Steam Gift Card
    1.000,00 TL 26,32 EUR 27,08 CHF 23,96 GBP 2.637,41 RUB 41,41 CAD 45,38 AUD 210,90 DKK 317,10 SEK 9,14 KWD 319,77 NOK 113,29 SAR 4.826,86 JPY 55,21 BGN 140,49 RON 219,68 CNY 8.430,28 PKR 110,30 QAR 41.999,16 KRW 51,44 AZN 111,13 AED
  • Product Code: S6YOBMRAJL
  • Brand: Steam TR
  • Stock: 9
  • 28,57 USD
Fast Shipping
Secure shopping
Steam Gift Card 500 TL Steam Key TURKEY
Steam, bilgisayar oyunlarının satın alınabileceği ve oynanabileceği bir oyun platformudur. Anlık olarak 5 milyondan fazla kullanıcıya hizmet eden Steam’i kullananların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Valve’in kendi geliştirdiği ve yayınladığı oyunların dışında, bağımsız birçok oyun yapımcısının oyunlarını da Steam platformu içerisinde bulabilmek mümkün. 

Steam Cüzdan Kodu ile Steam platformu içerisinde yer alan oyunları satın alabilir ya da oynadığınız oyunun pazarından silah, skin vb. eşyaları satın alabilirsiniz. Tüm dünya ile birlikte Türkiye’de de milyonlarca oyuncu tarafından tercih edilen Steam Cüzdan Kodu, Counter Strike: Global Offensive, Grand Theft Auto V, NBA 2K, Call of Duty, Skyrim, Football Manager 2019, Pro Evolution Soccer 2019 gibi oyunlara ve daha fazlasına sahip olmak için tercih ediliyor. Steam’de oyunları sadece kendiniz için satın almak yerine, arkadaşlarınız için de satın alarak onlara hediye edebilmeniz mümkün. 

“Steam Cüzdan Kodu nasıl alınır”, “Steam Cüzdan Kodu kullanma” gibi soruları düşünmeden, hızlı, güvenli ve ucuz Steam Cüzdan Kodu’na Game Sultan’dan, G-Cash’in benzersiz avantajlarıyla sahip olabilirsiniz. 

Steam uzun yıllardır bizlerle birlikte olan oyun platformları arasında yer alıyor. Yaklaşık 15 yılı aşkın bir süredir oyun severlere oyun hizmeti sunan Steam hemen her oyunu içerisinde barındırıyor. Valve tarafından geliştirilen ve her geçen gün daha fazla oyun ile hizmet sunan oyun platformu bizlere aynı zamanda birçok oyunu da sunuyor. Steam gta 5 ya da diğer bir deyiş ile gta v steam üzerinden oynamak mümkün. 

Bunun yanı sıra steam pubg gibi oyunları da içerisinde barındırıyor. Valve yapımı olan ve yıllardır oyun severlerin en çok oynadığı oyunlardan biride Steam cs go demek yanlış olmaz. Cs go tam adı ile Counter Strike: Global Offensive oyun seveler tarafından Steam üzerinde en çok oynanan oyunlar arasında yer alıyor. Tüm bu oyunların yanı sıra Rocket League gibi birçok farklı tür ve tarzda oyunda Steam içerisinde yer alıyor. 


Steam platformunun tercih edilme sebepleri arasında en önemlisi kuşkuşuz steam indirimleri gelmektedir. Steam indirimleri birçok farklı tarih ve dönemlerde gerçekleştirilmektedir. Bu indirimler özellikle steam yaz indirimleri ve steam kış indirimleri olarak ikiye ayrılmaktadır. Bunun dışında yeni yıl, paskalya, cadılar bayramı gibi günlerde de steam indirimleri gerçekleştirilmektedir. Türkiye ye özel günlere de Steam tarafından indirimler gerçekleştirilmektedir. 


Steam hesabına para yükleme ve oyun satın alma işlemleri de oldukça basit, hızlı ve güvenli işlemlerdir. Steam cüzdan olarak adlandırılan hesabınıza yükleyeceğiniz TL ile oyun, oyun içi satın alma  ve ek paket satın alma işlemlerini güvenli bir şekilde gerçekleştirmek mümkün. Steam cüzdan kodu olarak adlandırılan ve Game Sultan sitesi üzerinden satılan kodlar ile hesabınıza para yükleme işlemini sağlayabilirsiniz. Steam kod hesabınızda yükleme bölümünde giriş yapılarak TL yüklemesini gerçekleştirmenize yarayacak bir koddur. Steam para yükleme işlemini site içerisinden de klasik ödeme yöntemi olan kredi kartı ve debit kartlar ile de gerçekleştirilebilir. Ayrıca Steam mobil ödeme ile de steam cüzdan hesabına para yükleme işlemleri gerçekleştirilebilir. Tüm bu işlemler oldukça hızlı ve güvenli yöntemlerdir. Steam cüzdan kodları ise belirli kodlar ile hesabınıza belirli miktarlarda yükleme yapmaya yarayan sistemdir. Örneğin Game Sultan üzerinden steam 5 tl cüzdan kodu alarak hesabınıza 5 TL’lik yükleme gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca cüzdan kodlarının yanı sıra steam kodları farklı şekillerde de kullanılmaktadır. 

Bu kodlardan bir diğeri ise steam oyun kodu dur. Bu kodlar ile oyun satın alma işlemi gerçekleştirebilir ve güvenli bir şekilde oyuna sahip olunabilir. Gerek bütün kodlar gerekse Steam içerisinde yer alan oyun, skinler, ek paketler, oyun içi satın almalar gibi tüm işlemler Steam içerisinde ülkemizde Türk Lirası ile satılmaktadır. Ülkemize özel fiyatlandırmalar ile Steam’den bu oyunları satın almak mümkün. Siz de en sevilen Steam oyunlarına, Game Sultan Steam cüzdan kodu alarak en uygun ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.
DELIVERY

Our Product Deliveries Between 09:00 / 00:00 You can receive it by clicking on your e-mail address you specified when ordering and your order number from the My Orders Section.

WARRANTY

All products sold on our site are under the guarantee of the game company sold or the distributor distributor. And the code sold in the System is only shared with you.
Similar Products
{x} Person Staring
Loading...