PUBG Mobile 285 UC Turkey

Pubg Mobile Uc
Pubg Mobile İd numaranızile En Ucuz Pubg Mobile Uc Yükleme Onlineavm de
  • Pubg Mobile id Numarası *
Fast Shipping
Secure shopping
PUBG Mobile 285 UC Turkey

Pubg Mobile Uc Kodunuz 5-15 Dakika içinde hesabınıza eklenecektir.Hızlı  işlem yapmak isterseniz Razer Gold TL ürünlerimizi satın alarak ilgili alandan kendiniz de yükleme yapabilirsiniz.

Tanım
Bu EULA ile ilgili herhangi bir sorunuz varsa veya bize herhangi bir bildirim göndermek isterseniz, lütfen bizimle [email protected] adresinden iletişime geçin.
Bu EULA özellikle şunlar için geçerlidir:
Hesabınızın kaydı ve kullanımı;
Bağlı yazılımlar, ağlar veya hizmetler dahil olmak üzere size sunduğumuz herhangi bir mobil ve web uygulamasını ve size sunabileceğimiz herhangi bir Güncellemeyi indirmeniz, yüklemeniz ve/veya kullanmanız ("Güncellemeler ve değişiklikler" bölümünde tanımlandığı gibi). Aşağıdaki Lisanslı Öğeler” bölümü) (birlikte “Yazılım”); ve belirli Yazılımlarla ilgili olarak tarafımızdan sağlanan hizmetlere erişiminiz ("Hizmetler");
herhangi bir Sanal Ürün ve Sanal Para Birimi; ve Hizmetler aracılığıyla size sunulabilecek diğer tüm metinler, resimler, grafikler, fotoğraflar, sesler, müzikler, videolar, görsel-işitsel kombinasyonlar, etkileşimli içerik ve diğer herhangi bir medya, içerik veya bilgi (birlikte “İçerik”)( Yazılım, Hizmetler, Sanal Ürünler, Sanal Para Birimi ve İçerik birlikte “Lisanslı Öğeler”dir).
Herhangi bir Lisanslı Öğeye erişerek veya onu kullanarak, kayıtlı ofisi 10 ANSON ROAD #21-07 INTERNATIONAL PLAZA, SİNGAPUR'da bulunan bir Singapur şirketi olan PROXIMA BETA PTE.LIMITED ile aranızda bu EULA'ya tabi olmayı kabul edersiniz (“biz”, “ bizim” ve “biz”).
PLAYERUNKNOWN&rsquo'S BATTLEGROUNDS MOBILE for iOS, TENCENT MOBILE INTERNATIONAL LIMITED tarafından iOS App Store'da yayınlandı. TENCENT MOBILE INTERNATIONAL LIMITED, PROXIMA BETA PTE adına iOS için uygulama mağazası yayıncısı olarak hareket eder. SINIRLI. PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS MOBILE ile ilgili tüm sorular PROXIMA BETA PTE'ye yönlendirilmelidir. Bu EULA uyarınca SINIRLI.
Yalnızca Lisanslı Öğeleri kullanmalısınız:
bu EULA'yı kabul ediyorsanız;
yürürlükteki yasa ve yönetmeliklere uygun olarak bizimle bu EULA'ya yasal olarak girebiliyorsanız; ve
geçerli yasa ve yönetmelikler, Lisanslı Öğeleri kullandığınız sırada bulunduğunuz yerde kullanmanıza izin veriyorsa.
Lisanslı Öğeleri kullanımınızda bu EULA'ya uymalı ve Lisanslı Öğeleri, nerede olursanız olun, nerede olursanız olun geçerli yasa ve yönetmeliklerin izin verdiği şekilde kullanmalısınız. Lisanslı Öğeleri nasıl kullanıp kullanamayacağınızı anlamak için lütfen bu EULA'yı ve politikalarımızı ve talimatlarımızı inceleyin.
13 yaşın altındaysanız, hesap açmamalı ve Lisanslı Öğeleri kullanmamalısınız. 13 ile 18 yaşları arasındaysanız, Hesabınızı veya Lisanslı Öğeleri kullanmadan önce ebeveyninizin veya velinizin bu EULA'yı (hem kendileri hem de sizin adınıza) kabul etmesi gerekir. Ebeveyn veya vasiyseniz, Lisanslı Öğelerle ilgili tüm ödemeler, ücretler ve ücretler dahil olmak üzere, Hesabınızın ve Lisanslı Öğelerin kullanımına ilişkin sorumluluğu kabul edersiniz.
Bu EULA'nın İngilizce versiyonu ile Japonca versiyonu arasında herhangi bir fark olması durumunda, İngilizce versiyonu, farklılık ölçüsünde ve geçerli yasa ve yönetmeliklerin izin verdiği ölçüde geçerli olacaktır. 
 
PUBG Mobile 285 UC Turkey
TESLİMAT
 
Ürün Teslimatlarımız 09:00 / 00:00 Arasında Sipariş verirken  belirtmiş olduğunuz e posta adresinize ve Siparişlerim Bölümünden sipariş numaranıza tıklayarak teslim alabilirsiniz.

GARANTİ

Sitemizde satılan tüm ürünler satılan oyun firması ve ya Dağıtıcı Distrübütör Garantisindedir. Ve Sistemde satılan kod  sadece sizinle paylaşılır.
 
Benzer Ürünler
Loading...